Atsiskaitymo būdai

El.bankininkystė

Už prekes galite sumokėti naudodamiesi elektronine bankininkyste. Suformavus pirkinių krepšelį ir užpildžius užsakymo informaciją, būsite nukreipti į Paysera mokėjimų surinkimo sistemą, kurioje pasirinkę savo banką, galėsite apmokėti iš anksto suformuotą mokėjimo nurodymą.

Banko pavedimas

Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, el.paštu gausite visą užsakymo informaciją ir rekvizitus užsakymui apmokėti. Perveskite pinigus į nurodytą UAB Rojaus baldai sąskaitą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite savo užsakymo numerį. 

 Rekvizitai apmokėjimui: 

 UAB Rojaus baldai 

 LT987300010128550840 Swedbank 

 Mokėjimo paskirtis: jūsų užsakymo numeris

Pirkimas išsimokėtinai

Užsakymą galite apmokėti sudarant lizingo sutartį internetu su SB Lizingu. Siūlome palankias pirkimo išsimokėtinai sąlygas: 

  •  0,55% mėnesinis administravimo mokestis 
  • 0% metinės palūkanos 
  • 0% sutarties mokestis 
  • Sutarties trukmė nuo 3 iki 60 mėn 
  • Pirkimo išsimokėtinai suma 40€ ir daugiau 
  • Instrukcija kaip pirkti išsimokėtinai 

Jeigu jums reikia daugiau informacijos apie pirkimą išsimokėtinai, susisiekite su SB lizingu telefonu  +370 37 407 202 arba el.paštu [email protected]

Pirkimo taisyklės


Šios prekių pirkimo ir pardavimo Taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Pirkėjui ir UAB "Rojaus baldai“ (toliau – Pardavėjas) privalomas teisinis dokumentas, kuriame yra nustatytos šalių teisės ir pareigos, pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo, prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos bei tvarka, taip pat kitos su prekių pirkimu ir pardavimu UAB "Rojaus baldai" Elektroninėje parduotuvėje www.rojaus-baldai.lt  (toliau – El.parduotuvė) susijusios nuostatos.

Įsigydamas prekes El.parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.


Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas  


Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta, kai Pirkėjas El.parduotuvėje pateikia ir apmoka išsirinktų prekių užsakymą, prieš tai susipažinęs su šiomis taisyklėmis. Patvirtindamas Pirkėjo pateikto prekių užsakymo gavimą, Pardavėjas Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu išsiunčia elektroninį laišką patvirtinantį gautą užsakymą, laiške pateikiami visi pagrindiniai užsakymo duomenys.

Pardavėjo teisės


Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba visiškai sustabdyti elektroninės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

Jeigu Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui, stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę be išankstinio perspėjimo apriboti ar sustabdyti Pirkėjui galimybę naudotis El.parduotuve.

Pardavėjo įsipareigojimai


Pardavėjas įsipareigoja sudaryti galimybę Pirkėjui naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis, kurios veikimo sąlygas nurodytos šiose Taisyklėse.

Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo asmeninę informaciją ir Pirkėjo nurodytus asmens duomenis tvarkyti tik Asmens duomenų tvarkymo taisyklių ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjo įsigytas prekes pristatyti Pirkėjo pasirinktu pristatymo būdu, remdamasis sąlygomis, kurias nustato šios pirkimo – pardavimo Taisyklės.

Kai dėl nenumatytų aplinkybių Pardavėjas negali Pirkėjui pristatyti El.parduotuvėje užsakytų prekių, Pardavėjas turi teisę nutraukti Pirkimo-pardavimo sutartį iš anksto apie tai informavęs Pirkėją. Pardavėjas gali pasiūlyti analogišką prekę. Pirkėjui atsisakius, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus per 7 darbo dienas.


Informacija apie garantiją ir grąžinimą

Pirkėjo teisės


Pirkti www.rojaus-baldai.lt elektroninėje parduotuvėje turi teisę: veiksnūs fiziniai asmenys, t.y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka; nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba globėjų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis; juridiniai asmenys;  visų ankščiau išvardintų asmenų įgalioti atstovai.

Pirkėjo įsipareigojimai


Pirkėjas privalo sumokėti už įsigytas prekes ir jas priimti šiose Taisyklėse numatyta tvarka.

Pirkėjas atsako už registracijos ir užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už pasekmes ir padarinius, dėl neteisingai pateiktų duomenų.

Jeigu Pirkėjas atsisako priimti prekes, arba pristatymo metu negali priimti prekių ir apie tai iš anksto neinformuoja Pardavėjo, Pirkėjas įsipareigoja padengti prekių grąžinimo į Pardavėjo sandėlį išlaidas. 

Jei prekė neatitinka Pirkėjo lūkesčių, Pirkėjas gali ją grąžinti per 14 dienų bet įsipareigoja padengti prekių grąžinimo į Pardavėjo sandėlį išlaidas. 

Prekių priėmimo, pristatymo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba su asmeniu pristačiusiu siuntą patikrinti siuntos būklę. Pirkėjas, pastebėjęs trūkumus, privalo operatyviai informuoti Pardavėją telefonu arba el.paštu ir atsiųsti vaizdinę medžiagą apie siuntinio pažeidimus transportuojant.

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą elektroninėje parduotuvėje, patvirtina, kad sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

Prekių kaina


Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje nurodomos eurais su PVM. 

Dovanų kupono pirkimo ir naudojimo tvarka 


Su dovanų kuponu galite atsiskaityti už prekes Rojaus baldai salone ir el.parduotuvėje www.rojaus-baldai.lt. Jei pirkinio sumą didesnė nei kupono vertė, trūkstamą sumą galima sumokėti kortele ar grynais.   

Kaip įsigyti ir panaudoti  dovanų kuponą?  

Pasirinkite norimos vertės kuponą, įsidėkite į krepšelį ir apmokėkite naudodamiesi el.bankininkyste. Jūsų nurodytu el.paštu išsiųsime dovanų kuponą su specialiu kodu ir galiojimo data, jį galėsite atsispausdinti arba persiųsti asmeniui kuriam norite padovanoti. 

Dovanų kuponą atsiųsime darbo dienomis, jei kuponą įsigysite savaitgalį ar švenčių dienomis, susisieksime artimiausią darbo dieną. Norėdami panaudoti dovanų kuponą, pirkinių krepšelyje, specialiame laukelyje įveskite kupone nurodytą kodą. 

Prekės ar pinigų grąžinimo atveju, jei skiriasi kupono pirkėjas ir naudotojas, sumokėti pinigai grąžinami už dovanų kuponą apmokėjusiam asmeniui. 

Kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos. Kuponas yra vienkartinis, nekeičiamas į grynus pinigus, neišnaudota kupono suma negrąžinama.

 Kuponą galima perduoti trečiajam asmeniui tačiau draudžiama kopijuoti ar kitaip falsifikuoti, asmenys atsako LR įstatymų numatyta tvarka.

Prekių pristatymas 


Baldus pristatome nemokamai visoje Lietuvoje. 

Didelių išmatavimų baldų užnešimo paslauga - nemokama. Jeigu jums reikalinga ši paslauga, informuokite iš anksto. 

Pristatymas į Kuršių Neriją apmokestinamas papildomai.  Pristatymo kaina skaičiuojama ir laikas derinami individualiai kiekvienam užsakymui.

Baldų iškrovimas vyksta toje vietoje kur transporto priemonė gali privažiuoti arčiausiai prie objekto nepažeidžiant kelių eismo taisyklių.

Užsakymus pristatome savo transportu arba kurjeriu, apie pristatymo laiką informuosime po užsakymo pateikimo. Prekių pristatymas vykdomas tik darbo dienomis t.y. pirmadienį-penktadienį, 8-18 val. 

Nemokamai atsiimti užsakymą galite ir įmonės sandėlyje:  Ežero g. 31, Kairiai, Šiaulių raj. LT-80109

Baigiamosios nuostatos


Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Šioms taisyklėms ir santykiams tarp šalių šių taisyklių atžvilgiu taikomos ir jos aiškinamos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Šalys atleidžiamos nuo įsipareigojimų pagal šias taisykles vykdymo, jei jų įvykdyti negalima dėl nenumatytų ir šalių valios nepriklausančių aplinkybių.

Jeigu jums reikia daugiau informacijos dėl pirkimo-pardavimo taisyklių išaiškinimo ar taikymo, susisiekite el. paštu [email protected], tel. 8-41-374757